20 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Рєзник Т. Екологічне виховання кіровоградців // Екологічний вісник Кіровоградщини .-2010 .-9грудня. –с.1


Екологічне виховання кіровоградців
Ефективним доповненням екологічного виховання юнацтва, поряд з традиційними уроками в навчальних закладах міста, вже давно стали заходи обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Бойченка. Працівниками нашої книгозбірні постійно ведеться робота з екологічного виховання молоді.
Цей рік не став виключенням: оформлювались книжкові виставки та тематичні полиці, у співпраці з навчальними закладами міста проводились огляди літератури екологічного спрямування та заходи, присвячені проблемам екології Зокрема, під час туристичної мандрівки «Заповідні куточки Кіровоградщини», студенти КДПУ ім. Володимира Винниченка здійснили захопливу слайд-мандрівку та дізналися про заповідники, заказники та дендропарки, які існують на території краю.
Природа - надзвичайне джерело творчого натхнення, про це дізнались учасники конкурсної програми «Природа в літературі га мистецтві». Відповідаючи на запитання та виконуючи творчі завдання, юнаки та дівчата дали змогу познайомитися з літературними, художніми та музичними творами митців світу.
Не забуваємо і трагічних віх сучасної історії. З нагоди 24-ї річниці аварії на Чорнобильській ЧЕС було підготовлено та проведено літературно-музичну композицію «Грізна зона. Тридцять кілометрів».
Окрім розповіді про події, пов'язані з ліквідацією аварії, у заході були використані кадри з документального фільму «Чорнобиль. Тризна» та фрагменти рок-опери «Біла палата», яку написали кіровоградські ліквідатори Сергій Колесніков та Андрій Фоменко.
Одне із засідань профорієнтаційного клубу «Профі» також було присвячене проблемам Чорнобиля («Зона особливої уваги: Чорнобиль»). У рамках засідання відбулась зустріч з поетом, членом Національної спілки письменників України, директором видавництва «Лебедея» С. Колесніковим. Він розповів про участь кіровоградських ліквідаторів у подоланні наслідків аварії на ЧАЕС.
Цікавою для користувачів бібліотеки була книжкова виставка «Сучасний стан екології Кіровоградщини». Ілюстраціями жахливих наслідків діяльності людини лягали роботи учасників фотоконкурсу, що проходив наприкінці минулого року, в рамках проекту бібліотеки «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді», за підтримки Фонду ім. Стефана Баторія.
Зараз готується книжкова виставка «Природа на сторінках іноземних видань», яка буде містити інформацію про навколишнє середовище у виданнях англійською, німецькою та французькою мовами. На виставці буде представлена література інформаційного пункту «Вікно в Америку для молоді», створеного бібліотекою на початку 2010 року. Фонд пункту включає літературу, подаровану Посольством США в Україні та благодійним українсько-американським фондом «Сейбр-Світло».
Для того, щоб вдосконалювати екологічну роботу обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка, серед користувачів проводиться експрес-опитування «Екологія: вивчення потреб користувачів ОЮБ та шляхів їх задоволення». Серед питань анкети:
- Які теми з питань екології Вас цікавлять найчастіше?
- Чи задовольняє Ва літератури з питань екології?
- Який захід з питань Вам сподобався і чому?
- Ваші пропозиції бібліотеці для покращення роботи з питань екології та інші.
Результати опитування сприятимуть покращенню роботи бібліотеки з поширення екологічних знань серед молоді, популяризації літератури, вихованню у підростаючого покоління бережливого ставлення до навколишнього середовища. Найцікавіші пропозиції; будуть враховані при плануванні бібліотеки, підготовці масових заходів, запрошенні фахівців тощо.
Адже покращення екологічної ситуації в Кіровограді – спільна робота як дорослих, так і молоді.
Т. Рєзник, завідувач сектором популяризації періодичних видань Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.. О. М. Бойченка

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх