22 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Поради від інспектора ДАІ // Наше місто .- 2011.- 6 жовтня .- с.2


Поради від інспектора ДАІ

«Поради від інспектора ДАІ» слухали відвідувачі бібліотеки Бойченка. На зустріч з учасниками клубу «Профі» до бібліотеки для юнацтва було запрошено інспектора сектору профілактики управління ДАІ в області капітана міліції Миколу Ткаченка.

На запитання які чинники спричиняють ДТГТ, інспектор відповів, що здебільшого не людський фактор. Отже знання Правил дорожнього руху, які до того ж кожного року проходять зміни та доповнення, допоможуть зберегти таке цінне людське життя. І знайомитися з Правилами потрібно систематично, особливо це актуально в місті, де потік транспорту з кожним роком зростає, що ускладнює ситуації на дорогах.

Капітан Ткаченко відповів на різноманітні питання дітей, їздити на скутері можна тільки з 16 років, маючи шолом на голові та відповідне посвідчення на керування.

Автомобільним транспортом можна керувати з 18 років, маючи при ньому відповідне посвідчення водія автомобіля конкретної категорії. Транспорт з бокових вулиць повинен пропускати транспорт, що йде по головній вулиці - чи це велосипед, чи скутер, чи автомобіль. Діти в автомобілі повинні їхати тільки на задньому сидінні авто і тільки на бокових місцях, що зменшує ризик травми. Варто йти через вулицю тільки по зебрі або на перехресті. Звертати увагу при переході дороги на транспорт, який рухається, тому ідо гальмівна доріжка автомобіля - два-три метри, що може спричинити аварійну ситуацію.

Микола Леонідович порадив любителям екстремального руху записатися до клубів автолюбителів, які є в місті, і там з користю проводити вільний час та набиратися таких необхідних знань для керування транспортними засобами.
на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх