24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Ленінська Т.Під «гей гоп, тиці дриці» танцювали у бібліотеці //кіровоградська правда .- 2011.- 30 грудня.- с. 9


Під «гей гоп, тиці дриці» танцювали у бібліотеці

Презентацією нового альбому «Світ» та виконанням кількох найулюбленіших пісень соло та під акомпанемент гітари почастував читачів обласної юнацької бібліотеки їм. Бойченка гурт «Мандри». А вже у лютому в Олександрії Світловодську, Кіровограді та рідному для фронтмена гурту Сергія Фоменка (Фоми) селі Косівка Олександрійського району пройдуть концерти під назвою «The best of Мандри».

Кіровоградщина не випадково має честь приймати першою концертний тур гурту «Мандри», присвячений 15-річчю їхньої творчості. За словами лідера гурту Фоми, саме рідний край надихнув його на написання перших пісень. А вони, в свою чергу, полюбилися людям живою енергетикою та стали практично народними Це такі пісні, як «Не спи моя рідна земля». «Орися», «Дорога», «Ой не ходи Грицю» та інші.

Із теплотою в серці Фома згадував про кінцевий пункт їхньої концертної мандрівки - рідне село Косівка Олександрійського району та ділився із читачами дитячими спогадами. Косівка для Фоми - це садок біля хати, курник, величезне горище, перші підробітки та чесно зароблений велосипед «Україна». Насичений концертний графік музиканту по силах, адже він-змалечку не цурався роботи. Інакше про успіх не могло бути й мови, якщо б хлопчака не привчали до праці. Ще малим Фома пас телят, підрісши - розвантажував на фермі силос. Згодом працював двірником біля Києво-Печерської лаври та Софійського собору, гардеробником Археологічного музею, а у перервах між роботою грав на вулицях для перехожих. Так і почалася музична кар'єра. Наступним кроком музиканта було створення творчої формації «День вмирає рано», а вже у 1997 році Сергій Фоменко разом із Олександром Коханівським та Олегом Воробйовим створюють гурт «Мандри».

Зараз музиканти з'являються на телеекранах нечасто. Жива альтернативна музика -.«неформат» для багатьох радіостанцій і телеканалів. Інтернет залишається головним прихистком для якісної, цікавої української музики. Останнім часом про гурт «Мандри» чути більше за кордоном. Проте і в Україні вони не сидять без діла-займаються благодійністю. Хвилинки мистецтва і добра вони дарують дітям із ДЦП, сліпим та дітям на візках. Тур Кіровоградщиною теж матиме благодійне спрямування, проте на яку добру справу підуть зібрані кошти, Фома поки що не знає - підшукує варіанти.

Крім цього, музикант продемонстрував читачам кліп із нового альбому «Світ» та уривки із відомих пісень «Романсеро про ніжну королеву» та «Орисі», а також повну версію нової пісні «Черевички». До речі, під запальний ритм «Черевичок» танцювала вся бібліотека. Сам музикант не скупився на жарти та експромт й охоче приєднався до танців. На концертах Фома також пообіцяв «повний двіж» та море позитивних емоцій.

Тетяна Левінська

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх