18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Вони утверджуються в слові // Народне слово. – 2012.- 26 квітня.-с. 11


Вони утверджуються в слові

Днями в ОДЮБ ім. Бойченка відбулася нарада молодих літераторів, яка пройшла за підсумками обласного конкурсу ім. Валерія Гончаренка. На конкурс надійшло 47 рукописів від 12 прозаїків і 35 поетів. За рішенням журі в нараді взяли участь 27 авторів. Організаторами традиційно виступили обласна організація НСПУ, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації та поліграфічно-видавничий центр «Мавік».

Голова облСПУ Василь Бондар сказав, що «робота з літературною зміною — це почесний обов'язок для старших письменників». Він хотів би, аби ця нарада стала причалом подальшого літературного поступу для усіх її учасників. А представник управління Андрій Бондаренко побажав переможцям, щоб вони стали відомими і представляли Кірово-градщину по усьому світу. «Ми завжди будемо надавати підтримку талановитій молоді», - наголосив він.

У номінації «Поезія», за рішенням журі, цьогоріч переможцями стали аж три юнки: Юлія Ахмедова (Компаніївка), Ганна Дудник (Кіровоград) та Галина Малюга-Муравчик (Кіровоград). У номінації «Проза» — Микола Балабан (Вільшанка). Окрім призів та подарунків переможці отримали найбажаніше, про що може мріяти молодий автор, — право видання першої книжки у ПВЦ «Мавік». Як пообіцяв співдиректор видавництва Валерій Добробатько, книги вийдуть друком до кінця поточного року.
на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх