24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Кіяшко Ю. Фестиваль книги // Наше місто. – 2012. – 24 травня. – С. 3


Фестиваль книги влаштували бібліотеки Кіровограда 16 травня. Упродовж дня у міських бібліотеках тривали конкурси та розваги, які популяризують читання

Виставковий бульвар біля Бойченка

Дуже креативно впоралися з цим у бібліотеці для юнацтва ім. Бойченка. Вони влаштували бібліофестиваль «Місто бібліотечних цікавинок» на вулиці «Дворцова». Гарному настрою сприяли сонячна погода й цікавий сценарій, які привабили багатьох глядачів. Останні, до речі, могли стати й читачами бібліотеки, записавшись у цей день туди безкоштовно. Один із заходів фестивалю - «Музичний мікрофон». Він створив довкола бібліотеки святкову атмосферу. А ще кожен бажаючий міг пройти майстер-класи квілінгу, пластилінових іграшок, листівок, ляльок-мотанок, плетіння.

Виступали танцювальні колективи «Маріца» та «Арт». Показали свою вправність гирьовики та виконавці бойового мистецтва Гопак. У «Виставковому бульварі» експонувалися виставки фотографій і творчих робіт. Яскраві й оригінальні пластилінові моделі літаків роботи учня десятого класу Іванівської школи Ново-українського району Сергія Омельяненка завоювали багатьох прихильників, для яких хлопець на місці проводив майстер-клас.

На завершення фестивалю учні музичної школи імені Генріха Нейгауза №1 презентували свою мистецьку прораму. Як тільки прозвучала остання нота з неба полив теплий дощик. Батьки й діти повернулися додому задоволеними. Відтепер у них з'явився вірний друг - бібліотека Бойченка.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх