18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Владова М. Бібліотека і молодь : сучасний погляд [методичний десант до бібліотек Вільшанської ЦБС] // Зорі над Синюхою. – 2012. – 9 червня. – С. 3.


Сьогодні бібліотеки виконують функції інформаційних, дозвілево-культурних та просвітницьких центрів. Тому бібліотечні працівники намагаються осмислити та узагальнити нові тенденції розвитку бібліотечної професії, що обумовлені змінами навколишнього світу соціальними та технологічними.
Нові вимоги часу потребують забезпечення розвитку кадрового потенціалу бібліотек, використання ними нових знань швидкої адаптації до змін умов праці. Бібліотечні фахівці вчаться реагувати на нове у професійній сфері, вміло використовувати ефективні інноваційні форми роботи, формувати навички самостійного набуття знань та освоєння нових технологій, прагнуть до підвищення своєї інформаційної культури, виховання творчого мислення.
Саме тому, 30 травня фахівцями обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Бойченка на базі районної бібліотеки проведено заняття методичного десанту на тему: «Бібліотека і молодь: сучасний погляд».
Така форма навчання обрана не випадково, адже це дає можливість провести не тільки консультації з різних напрямів роботи, а й обмінятися досвідом: подивитися, як працюють колеги в сьогоднішніх умовах.
Бібліотечні працівники району беруть активну участь у всіх культурних заходах, знаходять спільну мову з представниками громади і органів влади. Тому в напруженому напрямку роботи знайшовся час і у першого заступника голови районної держадміністрації Анатолія Нєдєлкова, який взяв участь у відкритті заняття методичного десанту, і у начальника відділу культури РДА Олени Михайлової, яка брала участь в обговоренні питань протягом усього навчання.
У свою чергу директор обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Бойченка Лариса Савенко, завідуюча науково-методичним відділом Любов Настояща та фахівці Тетяна Яськів, Світлана Ткаченко, Тетяна Дащенко познайомили учасників з тим, як створити позитивний імідж сільської бібліотеки, інноваційними формами і методами роботи бібліотек з юнацтвом, роботою з бібліотечними фондами та ін. Цікавим є те, що кожна консультація фахівців з обласної бібліотеки супроводжувалася електронною презентацією і застосуванням новітніх технологій.
Насамкінець всі присутні зійшлися на одній думці, що подібні методичні заняття для представників сільських бібліотек крок до інновацій та професійного вдосконалення. І воно сьогодні необхідне, аби бібліотеки могли іти в ногу з часом і надавати сучасні, актуальні послуги своїм відвідувачам.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх