21 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Настояща Л. І. Книжкові новинки за проект «Читати – це модно» // Кіровоградська правда. – 2012. – 31 липня. – С. 7


Сучасна бібліотека – інтелектуальний простір, заповнений різноманітними інформаційними ресурсами та засобами інформаційної взаємодії. Яким же чином бібліотека сприятиме прагненню користувачів, в першу чергу, дітей та молоді, до цікавого навчання, до бажання пізнати самого себе та виробити норми поведінки в майбутній професійній діяльності, стати активною й творчою особистістю? Як зробити бібліотеку центром тяжіння? Що потрібно для її динамічного розвитку?

На всі ці питання відповідь одна: бібліотека повинна займатися програмно-проектною діяльністю. Нещодавно Йосипівська сільська бібліотека-філія Ульяновського району брала участь у конкурсі проектів «Поповнення фондів сільських бібліотек та активізація їх культурно-просвітницької роботи з дітьми та молоддю» антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», представивши проект «Читати – це модно». На розгляд конкурсної комісії надійшло аж 780 проектних пропозицій, з яких 82 здобули підтримку. До числа щасливчиків потрапив і Йосипівський проект. Метою його є сприяння розвитку культури підростаючого покоління завдяки підвищенню авторитету книги і читання в сільській громаді. Грант проекту – замовлення бібліотекою літератури на 5 тисяч гривень.

Вже у червні до бібліотеки надійшло 135 книжкових новинок. Комплектування та доставку замовленої літератури здійснювали видавничі товариства «Книгообрій» (Львів) та видавництво «Ранок» (Харків). Книгозбірня поповнилася творами сучасних українських авторів: І. Роздобудько, М. Матіос, Ю. Андруховича, Л. Ворониної, Г. Вдовиченко, О. Волкова, С. і М. Дяченків; творами українських і зарубіжних письменників, які вивчаються за шкільною програмою та з додаткового читання: О. Назарука, В. Малика, В. Дрозда: перекладеними на українську мову творами М. Гоголя, О. Пушкіна. Ж. Берна, М. Сервантеса; творами дитячих авторів: В. Нестайка, Н. Забіли. В. Сухомлинського, П. Глазового. Е. Рауда, В. Сутеєва, В. Біанкі, С. Маршака, С. Михалкова, Ф. Успенського. Серед книг, що надійшли, гарно оформлені, кольорові, ілюстровані енциклопедії: «Велика енциклопедія природи», «Енциклопедія тварин», серія «Моя маленька енциклопедія», енциклопедії «Відкриття та винаходи», «Історія речей», «Явища природи», «Загадки природи», «Планета Земля», енциклопедії для дівчаток і хлопчиків, «Велика енциклопедія Чомучки», «Країни світу», «Всесвітня історія», «Все про Україну та українців».

Чи не найбільше радітимуть новинкам наймолодші відвідувачі бібліотеки, бо саме для них надійшла велика ілюстрована казкова серія «Казки Хіт».

Проект «Читати – це модно» представили бібліотекарям району та читацькому активу села. Заплановано проведення виставок, конкурсів, презентацій, тренінгів, круглих столів, занять з основ інформаційної культури, анкетування тощо.

Проект стартував. Сподіваємося, що завдяки успішній його реалізації підвищиться імідж бібліотеки, а головне – рівень культури дітей та молоді села, зросте рівень знань та інформаційної культури користувачів, розшириться коло інноваційних форм і методів роботи.

Любов Настояща, завідувач науково-методичним відділом обласної юнацької бібліотеки ім. Бойченка.

Ірина Лобастова, завідувач Йосипівською бібліотекою-філією Ульяновської ЦБС, керівник проекту.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх