18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Семененко В. Посієш професію – пожнеш долю // Зоря. – 2012. – 4 серп. – С. 4.


Про трудове виховання дітей та молоді, шляхи створення умов, які б сприяли ранньому залученню дітей до справжньої продуктивної праці йшлося на районному семінарі сільських бібліотекарів «Профорієнтаційна робота і трудове виховання дітей та молоді». Під час занять бібліотекарі прослухали інформацію начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Т.В. Мельник, працівника обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Бойченка Г. П. Бондар. Методист районної бібліотеки Ю.В. Олейніченко виступила з темою «Роль бібліотеки у процесі соціальної адаптації молоді: здобуття освіти, працевлаштування, організація дозвілля». Про основні етапи трудового виховання та профорієнтації дітей розповіла директор районної бібліотеки В.С. Фролова.

Для учасників семінару було організовано виставку фото-документальних та методичних матеріалів з трудового виховання «Посієш професію – пожнеш долю». Бібліотекарі обмінялися досвідом роботи: цікавими були доробки завідуючої дитячим відділом Аджамської СБ №2 Л.Г. Ярошенко, завідуючої Грузьківської СБ В.В.Бондаренко. Корисно було послухати повідомлення завідуючої Созонівської СБ Н.Г.Тихомирової та завідуючої Іваноблагодатненської СБ Л. Матвієнко. Далі провідний бібліотекар районної бібліотеки Т.С. Завізян провела навчальний тренінг «У світі професій».

Сьогодні до бібліотеки приходять читачі з новим світоглядом, сучасними потребами, різноманітними уподобаннями, тому бібліотечні заклади повинні стати центрами інформаційної підтримки, зокрема, з трудового виховання дітей та молоді.


Вікторія СЕМЕНЕНКО
на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх