16 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Полякова О., Рєзнік Т. Кіровоград – Вологда // Наше місто Елисаветградъ. – 2012. – 30 серпня. – С. 4


КІРОВОГРАД - ВОЛОГДА
ОН-ЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЮ З ВОЛОГДОЮ ОРГАНІЗУВАЛИ БІБЛІОТЕКА БОЙЧЕНКА
І КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

21 серпня відбулася он-лайн зустріч між Кіровоградською бібліотекою для юнацтва ім. О.М. Бойченка та Вологодською юнацькою бібліотекою ім. В.Ф. Тендря кова (Росія).

Зустріч була присвячена приїзду вологодської делегації у складі С. Полонського, віце-президента Північно-Західної асоціації ветеранів бойових дій, члена Вологодського відділення Всеросійської громадської організації «Бойове братерство», та В. Кічкарьова, артиста і поета. На зустріч з вологодськими гостями до гостинної зали кіровоградської книгозбірні завітали: А. Джемига, керівник міської спілки учасників бойових дій та ветеранів військової служби; В. Гребенюк, керівник регіонального представництва всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників; А. Куропятнікова, дружина Героя Радянського Союзу Г. Куропятнікова; Л. Тищенко, заступник начальника культури і туризму Кіровоградської ОДА; В. Бажан, керівник «Руського руху України», головний редактор газети «Народне слово»; Г. Колєва, координатор проекту «Мільйон чорнобривців» Інформаційно-ресурсного центру, а також представники обласного краєзнавчого музею, молодіжних громадських організацій, письменники-початківці, члени клубу «Ліра» та відомі літератори Кіровоградщини. Особливо приємно, що не обминули цю подію й представники влади: на зустріч завітав С. Дьячук, заступник міського голови з гуманітарних питань. В свою чергу співробітники вологодської бібліотеки також запросили на захід представників влади та громадськості.
Розпочалась зустріч з вітальних слів директорів Кіровоградської ОЮБ ім. О. М. Бойченка - Л. Савенко та Вологодської юнацької бібліотеки ім. В. Ф. Тендрякова – О. Анфімової, які розповіли присутнім, яким чином вдалося налагодити дружні відносини між обома бібліотеками. Сергій Іванович Полонський у своєму виступі розказав про те, чому він вважає Кіровоград найбільш вологодським містом України. Адже одразу кілька вулиць міста носять імена відомих вологжан - Героїв Радянського Союзу М. Барболіна, маршала І. Конєва, космонавта П. Бєляєва та художника В. Верешагіна. Крім того, є в місті вулиця Вологодська. Саме тому приїздить сюди С. І. Полонський не вперше. Він презентував присутнім свою книгу «Флот не дрогнет. Флот выстоит. Флот победит», один з розділів якої присвячено герою СРСР, старшині І статті, уродженцю Кіровограда Г. Куропятнікову. Завдяки працівникам Кіровоградського обласного краєзнавчого музею в приміщенні бібліотеки була облаштована експозиція, присвячена Г. Куропятнікову, що містила фото, документи та листування Героя. Також була там його військова форма. В залі була присутня дружина Г. Куропятнікова - Анна Олексіївна, яка щиро подякувала С. Полонському за пам’ять про героїчний подвиг її чоловіка та чудовий подарунок - книгу.
Не залишилась без подарунків і наша бібліотека, до фондів якої була передана не лише книга «Флот не дрогнет. Флот выстоит. Флот победит», але й інші книги вологодських письменників, з якими вже сьогодні можуть познайомитись усі наші відвідувачі. Натомість кіровоградські письменники О. Полєвіна, Р. Любарський, С. Колєснік, А. Юрченко, В. Левицький та інші передали у фонди Вологодської обласної юнацької бібліотеки ім. В. Ф. Тен-дрякова власні твори.
Знаковою подією зустрічі стало підписання договору про міжнародну співпрацю між юнацькими бібліотеками Вологди та Кіровограда. Ця подія стала поштовхом для підняття питання про встановлення побратимських відносин між нашими містами. Усі учасники он-лайн-конференції жваво обговорювали таку перспективу. Мова йшла про реалізацію спільних культурних, молодіжних, туристичних програм. Учасники обговорення з обох країн розповіли про найцікавіші та найпривабливіші особливості своїх міст, програми та проекти, що реалізуються. Вагомим аргументом стали слова представників влади з обох сторін, які пообіцяли позитивно вирішити підняте питання вже найближчим часом.
Наприкінці зустрічі відбулась урочиста передача призових кубків вологодським шахістам за перемогу в он-лайн шаховому турнірі «Кіровоград-Вологда». що проходив у грудні 2011 року і рамках молодіжного веб-марафону «Бібліотека і молодь: грані дотику».
Приємною несподіванкою для усіх присутніх став музичний дарунок від вологжанина В. Кічкарьова. Ще у Вологді він почув про наш проект «Мільйон чорнобривців». Йому дуже сподобалась ідея; проекту. Дізнавшись про поїздку до нашого міста, він вивчив пісню «Чорнобривці», яку й презентував усім кіровоградцям.
Гостям та учасникам проекту; була запропонована екскурсія визначними та історичними місцями Степової Еллади. Відвідали Єлисаветградську фортецю та музеї авіації. Родзинкою екскурсії стали відвідини музею військово-морського флоту у селі Велика Северинка.
Краса Кіровограда та українська гостинність приємно вразили гостей з Росії. Вони дали слово й надалі продовжувати традицію підтримувати культурні зв'язки.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх