18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Ротар Т. Розвиватися та пізнавати, а не тільки стріляти // Кіровоградська правда. - 2013. – 15 лютого. - С. 11


Розвиватися та пізнавати, а не тільки стріляти

Комп'ютер сьогодні є майже в кожному домі Жодна фірма, завод, офіс, заклад не можуть у наш час обійтися без ІТ- технологій. На сьогоднішній день комп'ютер став невід'ємною частиною життя людини, особливо прив'язані до нього діти. Проте саме їх треба вчити бути грамотними користувачами.

Можна, не виходячи з кімнати, купувати одяг, техніку, інші необхідні речі в Інтернет - магазинах, готуватися до занять за електронними підручниками, читати або дивитися останні новини, працювати та отримувати зарплатню через Інтернет. Можна спілкуватися з рідними та друзями, не виходячи з дому. Багатьом подобаються комп'ютерні ігри. Можна всією сім'єю дивитися фільми і цікаві передачі, що не перериваються рекламою. Звичайно, це дуже зручно. Та не варто забувати про мінуси. Наприклад, дитяча психіка може руйнуватися під дією жорстоких ігор, які на сьогоднішній день мають багато прихильників. Діти, виростаючи, можуть ставати жорстокими через те, що в дитинстві занадто захоплювалися «стрілялками». Тому дуже важливо наглядати за тим, скільки часу проводить дитина за комп'ютером і чим вона там займається. Сьогодні існує багато ігор, які розвивають логічне, творче мислення дитини, формують художній смак, допомагають в пізнанні світу і навчають. Саме такі ігри батьки й повинні вибирати для своїх дітей, не покладаючись на те, що чада самі оберуть те, що корисно.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. 0. М. Бойченка спільно з навчальними закладами Кіровограда прагне виховувати гармонійно розвинену особистість. На веб-сайті бібліотеки ви можете знайти багато корисної інформації для вас і ваших дітей, не виходячи з дому. Наприклад, про історичне минуле нашого краю, події Великої Вітчизняної війни, літературне та музичне життя на Кіровоградщині, навчальні заклади різних рівнів акредитації та ін. Для вашої дитини ви можете знайти інформацію про заходи, що проводяться працівниками бібліотеки. А це літературні та музичні години, вікторини, змагання, зустрічі з цікавими людьми, творчі вечори, засідання клубів за інтересами, майстер-класи тощо. План заходів на поточний місяць можна знайти на головній сторінці сайту. Звернувшись до «Віртуальної довідки», ви маєте можливість задати бібліотекарю питання, яке вас цікавить, і отримати на нього відповідь.

Про те, що відбулося в бібліотеці, можна дізнатися з розділу «Новини». Там ви можете переглянути фотографії і прочитати інформацію про проведення, переглянути відео деяких з цих заходів. В інтернет-центрі бібліотеки ви можете вільно користуватися Інтернетом, щоб отримати необхідну інформацію, завантажити електронні книги чи реферати.

Працівники завжди нададуть вам потрібну допомогу: в пошуку інформації, підготовці реферату, курсової роботи, підберуть літературу з теми, роздрукують потрібний матеріал, навчать працювати на комп'ютері і орієнтуватися в Інтернеті.


Тетяна РОТАР

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх