24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Левінська Т. Кіровоград – Вологда: дружба, жарти і вареники // Кіровоградська правда. - 2013 . – 26 лютого. – С. 4


Кіровоград – Вологда: дружба, жарти і вареники

Кустанай, Томськ і Вологда - таку географію зустрічей мала обласна бібліотека для юнацтва ім. Бойченка впродовж останніх трьох років. Цього разу в рамках VI міжнародного молодіжного веб-марафону «Україна - Росія» відбулася он-лайн зустріч між читачами Кіровограда та Вологди. Змагалися вони за звання найспритнішого та найспортивнішого. Чемпіонат без кордонів приурочили Дню захисника Вітчизни.

У спортивно-інтелектуальних змаганнях взяла участь команда учнів Кіровоградського педагогічного ліцею «Сапоги». їм протистояла команда читачів Вологодської обласної юнацької бібліотеки ім. Тендрякова.

Підтримати наших учасників зголосилися учні Іванівської школи Новоукраїнського району, представники обласного центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» та ліцеїсти КДПУ ім. Винниченка. Серед поважних гостей можна було помітити заступника кіровоградського міського голови Сергія Дяченка та голову міської організації ветеранів фізичної культури, спорту та війни Олександра Березана. Спеціальним гостем свята стала Федерація айкідо і будо м. Кіровограда.

Упродовж півторагодинного он-лайн турніру хлопці демонстрували свою кмітливість, знання пісень на військову тематику, відмінну спортивну підготовку та навіть кулінарні таланти. Замість жорстких протистоянь, як то буває під час спортивних змагань, обидві команди обмінювалися компліментами, жартами, а у перервах між конкурсами дарували один одному пісенні композиції. Зрештою, усі разом виконали «Катюшу».

Проте не обійшлося на змаганнях і без прагнення гідно представити свою країну. Якщо вологодці нам здалися мужніми і надзвичайно патріотичними, то кіровоградці зачарували публіку своїм почуттям гумору та спортивними талантами. Чого вартий тільки виступ борців айкідо і будо, що демонстрували прийоми самозахисту. Дівчата ж, спостерігаючи за кидками, час від часу скрикували, і від страху, і від захвату. Ця боротьба - для справжніх чоловіків.

Глядачам найбільше запам'яталося представлення команд, конкурс капітанів, змагання з надання першої медичної допомоги та кулінарний конкурс, де учасникам пропонували зліпити великий вареник на швидкість. Вареники, до речі, виявилися дуже смачними. Один учасник на швидкість чистив картоплину, інший - м'яв її виделкою, третій - розкачував тісто, четвертий - накладав начинку, а останній - ліпив вареник. Дівчата тішилися з часом кумедних дій хлопців, але визнали, що вони теж вміють добре куховарити.

Удача того дня була мінливою: перемогу здобували то кіровоградці, то вологодці, у фіналі рахунок зрівнявся: 9:9 - оголосило журі. Щоб з'ясувати остаточного лідера змагань, довелося провести додатковий конкурс, який називався «Антиказка». Гравцям обох команд пропонувалися назви казок навпаки, а гравцям потрібно було відгадати правильну назву казки. Наприклад, «Дощова простачка» - це ніщо інше, ніж «Снігова королева», а «Цапля-домоседка» - це трансформована «Ля- гушка-путешественница».

Словом, усі глядачі отримали велике задоволення від змагань, позитивний настрій від спілкування та можливості без перешкод за допомогою скайпу долати величезні відстані. Тож віримо, що для дружби кілометри справді не такі важливі, тим паче вологодці пообіцяли у наступному році взяти реванш.


Тетяна ЛЕВІНСЬК

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх