24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Номеровська М. та ін. До бібліотеки на практику // Кіровоградська правда. – 2013. – 23 квітня. – С. 6


До бібліотеки на практику

Давні єгиптяни називали бібліотеки «аптеками для душі», адже книги робили людську душу благородною, а розум сильним. І вони не помилялися. Тому що бібліотеки накопичили в собі такі масиви знань, що подібного немає в жодному іншому місці Вони і справді - скарбниці І от нам, студенткам Київського національного університету культури і мистецтв Кіровоградського факультету менеджменту і бізнесу випала нагода пройти практику в обласній бібліотеці для юнацтва /м. О. М. Бойченка. Скільки всього ми дізналися!

На бібліотеки покладена важлива суспільна роль - допомагати знаходити шлях до освіти, знань, духовно зростати, і хоча в наш час Інтернет «перетягує» на себе користувачів, в тому часті й активно читаючих, працівники бібліотек по всій країні роблять все можливе, щоб зацікавити нас прийти до закладу, взяти цікаву книжку і просто почитати; вони допомагають пам'ятати книгу і шанувати її, незалежно від того, в який час ми живемо.

У відділах обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка можна не тільки поповнити свої знання і задовольнити різноманітні запити, а й завітати на зустрічі із письменниками, літературознавцями, краєзнавцями, представниками громадських організацій, поспілкуватись зі своїми ровесниками на засіданнях клубів та об'єднань за інтересами.

Директор бібліотеки Лариса Миколаївна Савенко погодилась на проходження практики студентів Київського національного університету культури і мистецтв Кіровоградського факультету менеджменту і бізнесу за спеціальністю «Документознавство» та інформаційна діяльність». До того ж, минулого року ми також допомагали бібліотеці, зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти. Валентина Анатоліївна Зеленіна, заступник директора - керівник від практики, люб'язно допомогла нам освоїтися в бібліотеці, ознайомила з історією та організувала екскурсію по кожному із відділів, а також розподілила наші обов'язки та завдання.

Ми займалися розробкою рубрики «Музична Кіровоградщина» (спочатку підбором інформації у відділі мистецтв, а потім її набором на комп'ютері у секторі соціокультурної діяльності, яка згодом, - після повного доопрацювання бібліотечними фахівцями, має потрапити на сайт бібліотеки). Наше завдання полягало у пошуку даних про осіб, які народилися у Кіровограді та області, жили тут деякий час або ж виступали, а також про гурти та колективи.

Гортаючи сторінки книжок, підшивки газет та журналів, ми вкотре переконалися, що наше місто - одне із наймузичніших у країні, ,адже тут творили такі відомі композитори, як Юлій Мейтус, Ференц Ліст, Модест Мусоргський, Микола Лисенко, Кароль Шимановський, Фелікс Блуменфельд, Ігор Крутой. Тут живе засновник відомого у всьому світі хору - Юрій Любович і ще багато тих, чиї імена увійшли до історії музики.

Ще ми працювали у відділі комплектування і зберігання фондів, звіряли алфавітний службовий каталог із каталогом індикаторів, що у свою чергу потребувало високої концентрації уваги та швидкого реагування.

Бібліотека з радістю відкрила нам свої обійми з найпершого дня проходження практики, а працівники щиро допомагали у вирішенні проблемних питань, що поставали перед нами. Знання, які ми отримала на практиці, стали неоціненим досвідом для нашої професії у майбутньому. Ми щиро вдячні працівникам бібліотеки за гостинний прийом і розуміння, а також за ті знання, які вони нам передали!


Марія НОМЕРОВСЬКА,

Любов ПЕТЛІЦЬКА,

Аліна ШАШОК, студентки

5 курсу КНУКМ Кіровоградського

факультету менеджменту і бізнесу

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх