22 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Мельник П. Літературний майстер-клас посеред вулиці // Голос України. – 2013. – 18 травня. – С.6


Літературний майстер-клас посеред вулиці

Справжнє літературне свято влаштували організатори традиційного Фестивалю молодіжної книги на вулиці Дворцовій у Кіровограді — учні загальноосвітніх шкіл, студенти, бібліотекарі та звичайні перехожі. Упродовж дня на учасників заходу чекали вуличні акції, майстер-класи, виставки творчих рoбіт, конкурси, вікторини, гостьові майданчики, презентації українських та місцевих видавництв.

Цьогоріч фестиваль проходив у рамках відзначення Всеукраїнського дня пращвник1в культури та майстрів народ¬ного мистецтва. А його головним організатором виступила Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва імені О. М. Бойченка.

Популяризація читання серед молоді української книги, організація змістовного дозвілля мо¬лоді — далеко не всі завдання, які ставлять у пpoцeci проведення подібних заходів кіровоградські бібліотекарі.

Щоб набути досвіду, на єдиний такий захід завітали гocтi з сусідніх областей.

Виступаючи перед учасниками зібрання, перший заступник голови обласної ради Люд¬мила Салоїд, зокрема, зазначила, що фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій є яскравим прикладом активної роботи, спрямованої на збагачення духовності молоді.

Своїми новими, креативними формами i методами роботи юнацька бібліотека виходить за рамки надання звичних для читача послуг, прагне привер-нута увагу молоді до читання, — сказала Люд¬мила Салоїд. — Діючи за принципом: будь патріотом Кіровоградщини, цінуй свою малу батьківщину, додай до культурних надбань об¬ласті краплинку своєї душі, бібліотечні працівники сприяють гідному вихованню моло¬дого покоління.


Петро МЕЛЬНИК. Кіровоградська область.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх