
21 липня в нашій бібліотеці відбувся тренінг з протимінної безпеки, який провели Наталія Комнатна, асистентка проєкту «Розмінування України», та Олександр Конюх, менеджер проєкту «Інформування про ризики вибухонебезпечних предметів» Українського Червоного Хреста.
Під час зустрічі учасники дізналися про види вибухонебезпечних предметів, особливості їхнього маскування та правила безпечної поведінки. Тренери розповіли, як діяти у разі виявлення підозрілих предметів, чим відрізняються обстріл і стрілянина та які алгоритми дій допоможуть убезпечити себе і своїх близьких. Також було розглянуто поширені міфи про міни та вибухонебезпечні предмети й пояснено, чому вони можуть бути небезпечними.
Тема викликала значну зацікавленість серед присутніх. Учасники активно ставили запитання, обговорювали реальні життєві ситуації та уточнювали важливі нюанси безпечної поведінки. Зустріч пройшла в атмосфері відкритого діалогу та взаємного обміну досвідом.

Щиро дякуємо Наталії Комнатній та Олександру Конюху за змістовний і надзвичайно важливий тренінг, а всім учасникам — за активність, уважність і небайдужість до питань власної безпеки.
Бережімо себе та один одного!
