«А чи знаєш ти свій ВІЛ-статус?»

18 травня до Дня пам’яті померлих від СНІДу, який за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я проводиться кожної третьої неділі травня, в бібліотеці було проведено круглий стіл «А чи знаєш ти свій ВІЛ-статус?».

З метою привернути увагу молоді до цієї проблеми та розповісти про профілактику цього захворювання на зустріч завітали спеціалісти Кіровоградського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом: Ірина Валеріївна Бабій – завідувач відділом моніторингу і оцінки та Ірина Андріївна Шевченко – медична сестра. Під час спілкування з лікарем студенти дізналась про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, її симптоми та можливість нейтралізувати збудника СНІДу. Також Ірина Валеріївна навела статистичні дані поширення ВІЛ-інфекції в Україні та у Кіровоградській області.

У процесі спілкування хлопці та дівчата відкрили для себе нові факти стосовно передачі ВІЛ-інфекції, отримали вичерпні відповіді на свої запитання та дізнались, що у випадку підозри на зараження слід звертатись до Кіровоградського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Окрім порад, які допоможуть звести можливість зараження до мінімуму, усі присутні мали нагоду пройти анонімний швидкий тест на ВІЛ-інфекцію та отримали безкоштовні лубриканти.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
0
[object Object]
133 Переглядів