Свято Китаю в центрі міста

24 травня стало справжнім китайським святом в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва! Цього дня в рамках бібліопроекту «Креативна середа» відбувся fun-travel «Китай: дивовижна країна чи цілий світ». Гостями та повноцінними володарями дійства стала Федерація кунгфу Кіровоградської області та її президент Руслан Бєланов.

Китай – дивовижна країна з унікальною культурною спадщиною, батьківщина багатьох технічних винаходів, які змінили долю людства – про це докладно розповідав Руслан Бєланов. На початку заходу він провів невеличку вікторину серед учасників, щоб дізнатися про те, хто і що знає про Китай. А вже після цього цікаво розказав про національні традиції, релігію, мистецтво та культуру Китаю.

Молоді спортсмени Федерації розказали про китайські бойові мистецтва та організували показові виступи кунгфу.

Вражала пластика, майстерність та артистизм молодих спортсменів, а також яскраві китайські костюми та надзвичайна харизма. Кунгфу дійсно особливий вид бойових мистецтв, за яким цікаво спостерігати. Гості заходу побачили вправи зі зброєю – списами, мечами та віялами, театралізовану боротьбу із драконом, одиночні та групові бої.

Також Руслан розказав про китайську гімнастику та важливість правильного дихання, адже самі китайці щодня зранку виходять на вулиці для гімнастичних вправ. Усі бажаючі також змогли спробувати на собі вплив «китайської гімнастики», виконуючи вправи разом з багаторазовою чемпіонкою України Владою Аксьоновою.

Особливо цікавою була заочна екскурсія сучасним Китаєм від Сергія Замуруєва. Сергій Миколайович – перекладач з китайської мови, який часто відвідує цю загадкову країну. Він розказав про цікаві звичаї китайців, китайську кухню та особливості китайської мови та каліграфії. Для усіх бажаючих відбувся майстер-клас з китайської каліграфії де кожен спробував написати ієрогліфи водою в справжніх китайських «прописах». Цікаво, що після висихання води усе написане зникає і можна знову вчитися писати.

Родзинкою заходу стала китайська чайна церемонія.

У Китаї чайна церемонія – цілий ритуал, де при заварюванні напою слід дотримуватися певного порядку. Головною метою цього дійства є розкриття смакових якостей і аромату чаю. Усі бажаючі могли не лише побачити, як це відбувається, але й спробувати різні сорти чаю – Пуер, Хуаншань Маофен, Те Гуань Інь та інші. Наприкінці заходу усі отримали смачні подарунки – традиційне китайське печиво з передбаченнями.

Чудове свято від Федерації кунгфу Кіровоградської області справило незабутнє враження на усіх відвідувачів та подарувало безліч цікавої інформації та гарних емоцій. Сподіваємось, що подібні свята будуть відбуватися в бібліотеці частіше, тож чекаємо на наступні зустрічі.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
1 448 Переглядів
Вибрати мову сайту »