Олімпіада Кіровоградщини

8 вересня, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, відбулись урочистості на стадіоні “Зірка”. Організатори заходу – Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Наша книгозбірня є постійним учасником святкування і щороку в рамках заходу презентують новинки спортивної літератури та проводять розважально-інтелектуальні заходи та майстер-класи. Цього разу бібліотекарі оформили тематичну книжкову виставку та провели майстер-клас з арт-розпису на спортивну тематику.

Відкрили захід – заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Ульяна Соколенко, голова обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Марина Марініна та відповідальний секретар обласного відділення НОК України Вадим Бебко.

У заході взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, тренери-викладачі, працівники спортивних установ, організацій та учасники обласних змагань “Олімпіада Кіровоградщини”.

Зранку на стадіоні вирували справжні спортивні пристрасті, де 27 команд, представники усіх районних центрів, 496 учасників змагалися у різних видах програми.

Урочиста частина святкування Дня фізичної культури і спорту завершилася нагородженням переможців і призерів змагань.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
259 Переглядів
Вибрати мову сайту »