Скульптор – професія творча

12 вересня члени клубу «Профі» завітали в гості до скульптурної творчої майстерні. З професією скульптора школярів познайомив Григорій Савченко.

Григорій Степанович розповів, що майстерня заснована Аркадієм Мацієвським, а також дізналися, що не кожен обласний центр має такий заклад. На сьогоднішній день тут працюють митці, роботи яких прикрашають не тільки наше місто, а й столицю нашої держави – Київ. Про свої перші кроки в скульптурі, навчання в київському вузі, найбільш відомі роботи, співпрацю з іншими митцями розповів Григорій Савченко.

А школярі в свою чергу запитали про творчі плани митця, про те, як буде обладнано Театральну площу, де розташована «Наталка Полтавка» – перша робота із творчого задуму про відображення театральної історії нашого міста в скульптурі. Цікавило молодь і те, скільки часу йде на виготовлення скульптури, і які матеріали використовують, і те, як її доправляють до місця «постійного проживання».

Зустріч пройшла цікаво і пізнавально, отже, побажаємо Григорію Савченку, щоб його творчий задум з театральними скульптурами здійснився.


Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
974 Переглядів
Вибрати мову сайту »