Ваш стиль: поради від іміджмейкера центру «Ольга»

10 жовтня, на прохання багатьох членів клубу «Дивосвіт», відбулася зустріч-діалог з Рітою Чінчой, фахівцем імідж-центру «Ольга».

Ріта Анатоліївна розповіла про три основних стилі в одязі, про роботу імідж-центру «Ольга» та запропонувала співпрацю майбутнім дипломованим кравцям.

Отже, до стилів, які складають основу в сфері дизайну одягу, відносяться: класичний, романтичний і спортивний, а від них відгалуджуються більше тридцяти стилів. Найбільш популярний в повсякденному житті стиль кежуал: він рекламує повсякденний практичний і зручний одяг. Але, звичайно ж, в одязі, незалежно від стилю, має бути охайність та міра.

Учасники клубу «Дивосвіт» запитували про роботу моделі на подіумі, про відомих українських дизайнерів, про те, скільки потрібно подати ескізів або власних розробок одягу до модельної агенції, щоб мати надію на співпрацю, яким чином можна пропонувати свої роботи або нові ідеї для різних модельних агенцій. Також цікавилися модними тенденціями сьогодення, які тканини та матеріали для оздоблення одягу популярні, де відбуваються покази мод.

Для майбутніх модельєрів одягу зустріч із Рітою Чінчой принесла багато нових вражень та надихнула на нові ідеї в сфері моди.

До речі, виникненню нових ідей сприятимуть і перегляди книг по моделюванню одягу та журналу «Бурда», які є у фонді відділу сприяння технічній творчості молоді.


Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
194 Переглядів
Вибрати мову сайту »