Краща книга вересня

Серед творів, які здобули прихильність наших користувачів у вересні, – «Місто термітів» українського письменника Володимира Єшкілєва, «Кава з кардамоном» польської письменниці Йоанни Яґелло. Найбільше ж голосів набрав роман «Воно» надзвичайно популярного у молоді американського письменника Стівена Кінга (також писав під псевдонімом Річард Бахман).

Стівен Кінг пише у стилях: жахи, фентезі, трилер, містика. Він автор більш ніж 200 творів, серед яких понад 50 книг є світовими бестселерами. Його справедливо називають Королем жахів і Продавцем страхів — тому що мало хто вміє лякати так, як він. На основі історій С. Кінга знято низку фільмів, намальовані комікси. Він нагороджений численними медалями та преміями за особливий внесок в американську літературу.

Роман «Воно», написаний у жанрі жахів, уперше опублікований 1986 року. У творі зачіпаються важливі для Кінга теми: влада пам`яті, сила об`єднаної групи, вплив травм дитинства на доросле життя.

Кінг Стівен. Воно: роман / Стівен Кінг; пер. з англ.: О. Красюка, С. Крикуна, А. Рогози; гол. ред. С. Скляр. – Х.: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2015. – 1344 с. – ISBN 978-966-14-9654-4

Колись давно семеро підлітків лицем до лиця зіткнулися із невимовним Жахом — і змогли перемогти. Але багато років по тому істота, що не має імені, повертається, щоб помститися… Воно наче випірнуло з нічних кошмарів. Воно живиться страхом і ненавистю. Воно причаїлося всюди… Старі друзі мусять зустрітися з Ним і знову зазирнути у вічі справжньому жаху…

Оповідь здійснюється паралельно в різних часових інтервалах, один із яких відповідає дитинству головних героїв, а інший — їх дорослому життю.

Незважаючи на досить великий обсяг твору (майже 1400 сторінок), “Воно” якимось містичним способом захоплює увагу читача та не відпускає до останнього.

Книга увійшла до декількох престижних рейтингів найкращих романів століття та тисячоліття, хоч і єдиного критичного сприйняття ця праця не здобула. Отже, якщо хочете трохи полоскотати собі нерви та скласти власну думку про цей твір – читайте!

[object Object]
226 Переглядів
Вибрати мову сайту »