Пізнаємо Американську культуру!

17 та 18 жовтня, у вечірній час, учасники розмовного клубу «Speak Up» знову зібрались разом для чудового спілкування англійською з волонтерами Корпусу миру Віккі Нейлінг та Геіл Нілі.

Протягом заходу усі з легкістю вдосконалювали свою англійську мову. Волонтери підготували різні “topics” ( теми для обговорення) з використанням нестандартного формату проведення. “Participants” (учасники) переглядали відеосюжети, грали в неймовірно позитивні ігри, співали пісні, обговорювали важливі життєві проблеми та долучалися вільної дискусії англійською.

Віккі присвячує свої заняття американській поп-культурі, яка на сьогоднішній день охоплює музику, кінематографію, мультиплікацію, літературу, засоби масової інформації (включаючи комікси та Інтернет), моду, кулінарію тощо. Про це та багато іншого цікаво йдеться під час засідання клубу з Віккі.

Разом із Геіл учасники клубу обговорювали поняття доброти, щирого, дружнього і лагідного ставлення до людей. Такі заняття сприяють бажанню висловлювати свою думку та “pay it forward” (відповідати добром іншим людям).

Під час кожної зустрічі учасники з легкістю переступають мовний бар`єр і невимушено спілкуються в дружній обстановці.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
202 Переглядів
Вибрати мову сайту »