Василь Шкляр та презентація нового роману «Троща»

20 жовтня в бібліотеці відбулась зустріч з талановитим письменником, чудовою людиною та цікавим співрозмовником ? Василем Шкляром. Кропивницький зустрів одного з улюблених авторів переповненою залою. В домашній дружній атмосфері відвідувачі мали нагоду поспілкуватися з автором та познайомитись з новим романом письменника ? «Троща».

Роман «Троща» є продовженням циклу його творів про довголітню україно-російську війну. На цю тематику написані романи «Чорний ворон», «Маруся» та повість «Чорне сонце». За словами самого письменника, історія бандерівського підпілля, яка лягла в основу роману, ? одна з найдраматичніших сторінок цієї боротьби.

Як і інші історичні романи Василя Шкляра, роман «Троща» повністю опирається на документи, спогади очевидців і учасників описаних подій. Це ? роман про боротьбу до останнього подиху; безкомпромісну віру у справу, за яку змагаєшся; роман про те, як навіть серед тисячі смертей можна залишитися живим. І також це роман про зраду, яку можна зрозуміти, але не можна виправдати.

Присутні з цікавістю сприймали кожне слово автора, із захопленням слухали реальні історії, які не увійшли до книги. Відповів письменник і на питання глядачів про кохання, творчість для дітей та екранізацію його творів (розпочалась активна підготовка до зйомок довгоочікуваного фільму про Чорного ворона за однойменним романом).

Наприкінці заходу усі бажаючі мали нагоду особисто поспілкуватися з Василем Миколайовичем та отримати автограф на згадку про теплу зустріч. Подарував автор книги і дня нашої книгозбірні. Тож запрошуємо усіх бажаючих до якісного читання та знайомства з історією нашої країни в інтерпретації Василя Шкляра.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
1 202 Переглядів
Вибрати мову сайту »