Із читачів – у бібліотекарі

26 жовтня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся День читацького самоврядування «Із читачів – у бібліотекарі». Цього дня в ролі бібліотекаря вирішили себе спробувати багато дівчат і хлопців – активних користувачів бібліотеки.

Учасники стажування змогли відчути себе працівниками різних відділів бібліотеки, які вони обирали самостійно. Для молоді була підготовлена насичена програма, а саме: обслуговування користувачів бібліотеки та проведення бесід-рекомендацій улюблених книг, робота з бібліотечним фондом – розстановка книг і журналів на полицях, знайомство з методикою проведення бібліотечних акцій та майстер-класів, оформлення книжкових виставок-інсталяцій і, навіть, ремонтування комп’ютерів. Крім цього, бажаючі побували в найпотаємніших кімнатах бібліотеки – книгосховищах.

Молодь серйозно і з відповідальністю віднеслася до нових обов’язків та ділилася своїми емоціями під час смайл-опитування «Дзеркало вражень». Майже у всіх учасників цього заходу змінилася думка про роботу бібліотекаря, яка виявилася значно складнішою і цікавішою, ніж вони собі уявляли. Найбільше учасникам стажування сподобалася робота з періодичними виданнями та електронними базами даних, участь у майстер-класі й підготовка до свята Неллоуїна, оформлення книжкових виставок та обслуговування користувачів.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у Дні читацького самоврядування в бібліотеці!


[object Object]
529 Переглядів