Із читачів – у бібліотекарі

26 жовтня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся День читацького самоврядування «Із читачів – у бібліотекарі». Цього дня в ролі бібліотекаря вирішили себе спробувати багато дівчат і хлопців – активних користувачів бібліотеки.

Учасники стажування змогли відчути себе працівниками різних відділів бібліотеки, які вони обирали самостійно. Для молоді була підготовлена насичена програма, а саме: обслуговування користувачів бібліотеки та проведення бесід-рекомендацій улюблених книг, робота з бібліотечним фондом – розстановка книг і журналів на полицях, знайомство з методикою проведення бібліотечних акцій та майстер-класів, оформлення книжкових виставок-інсталяцій і, навіть, ремонтування комп’ютерів. Крім цього, бажаючі побували в найпотаємніших кімнатах бібліотеки – книгосховищах.

Молодь серйозно і з відповідальністю віднеслася до нових обов’язків та ділилася своїми емоціями під час смайл-опитування «Дзеркало вражень». Майже у всіх учасників цього заходу змінилася думка про роботу бібліотекаря, яка виявилася значно складнішою і цікавішою, ніж вони собі уявляли. Найбільше учасникам стажування сподобалася робота з періодичними виданнями та електронними базами даних, участь у майстер-класі й підготовка до свята Неллоуїна, оформлення книжкових виставок та обслуговування користувачів.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у Дні читацького самоврядування в бібліотеці!


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
761 Переглядів
Вибрати мову сайту »