Стррррашно веселе свято!

Halloween — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном: вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше ? в інших країнах.

Цього року завітало це свято і до Кропивницького, а точніше, прямо до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва. У вечірній час, в рамках бібліопроекту «Креативна середа», кропивничани зібрались на «страшно» веселе свято «Hаlloween». Спільно з волонтерами Корпусу Миру та партнерами бібліотекарі перетворили книгозбірню на таємничий та загадковий потойбічний світ. Протягом заходу гості свята змогли взяти участь у різноманітних тематичних «забавах»: майстер-класах з виготовлення гарбузиків, привидів і кажанів, створення справжнього «хеловінського make-up», квесті «Чортова дюжина», традиційній розвазі “Trick or treat”. Під час «жахливої екскурсії» учасники пройшли «не простий» шлях містичними коридорами бібліотеки, потрапили в «бібліотечне пекло» та на власні очі побачили бібліотечних привидів. Також на гостей заходу чекали різноманітні ігри та конкурси.

Надзвичайні емоції викликало у гостей заходу феєричне «потойбічне шоу» на головній «хеловінській» сцені книгозбірні. Тут свої містичні таланти демонстрували щирі друзі бібліотеки: імідж центр «Ольга», клуб спортивного бального танцю «Діамант», «Студія актуального театру» Центру дитячої та юнацької творчості, гурт «FELL IN». А волонтерки Корпусу миру – Віккі Нейлінг та Гейл Нілі підготували тематичну презентацію та квест.

Наприкінці «хеловінської» програми усі з задоволенням смакували «Відьомськими пальцами» та «Вампірітивами».

Дякуємо всім, хто приєднався до організації цього чудового вечора та не побоявся провести з нами цей містичний вечір.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
311 Переглядів
Вибрати мову сайту »