З молоддю, для молоді, силами молоді

З 31 жовтня до 2 листопада в Кропивницькому в рамках навчальної програми «Молодіжний працівник», за сприяння Управління освіти, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, відбувся триденний базовий тренінг.

Інна Шевченко, головний бібліотекар відділу популяризації книги, була однією із учасників навчальної програми «Молодіжний працівник», успішно пройшла всі модулі тренінгу та отримає сертифікат державного зразка.

Навчальна програма «Молодіжний працівник» започаткована у 2014 році Міністерством молоді і спорту, Державним інститутом сімейної і молодіжної політики та Програмою розвитку ООН і покликана підвищити кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі в умовах децентралізації для підвищення ефективності розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях. Програма базується на принципах неформальної освіти, що робить її доступною для широкого кола представників суміжних галузей.

Під час тренінгу учасники розширили свої знання щодо молодіжної політики, її основних принципів та суб’єктів реалізації. Слухачі мали змогу більше дізнатися про молодіжного працівника та його компетенції. Обговорення супроводжувалося виконанням вправ та інтерактивних завдань.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
332 Переглядів
Вибрати мову сайту »