Головне в професії лікаря – любов до людей

7 листопада на засідання клубу «Профі» завітав Сергій Григорович Міщенко, завідуючий ендокринологічним відділення Центральної міської лікарні.

Сергій Григорович почав свою розповідь зі спогадів про вступні екзамени до медичних вузів Києва та Харкова, де здавав екзамени по фізиці, українській мові, біології та хімії. Саме на ці предмети він і порадив звернути увагу в шкільні роки тим, хто мріє стати лікарем. Потім були роки інтернатури, навчання в Києві та Дніпрі. Загалом на навчання спеціаліста медичної галузі витрачається близько десяти років.

Зустріч пройшла у форматі «запитання – відповідь». Питання школярів були різноманітні: і знання латинської мови, яка широко застосовується в фармакології, анатомії людини, хоча останнім часом зустрічаються все частіше і англомовні терміни, і про престиж професії в українському суспільстві та роботу лікарів в Європі, і про лікування іноземних пацієнтів. Досить цікавою та потрібною була інформація щодо вакцинації.

А головне в професії лікаря – любов до людей, бажання допомогти їм, постійна праця з медичними виданнями, ознайомлення з новими методиками, спілкування з колегами.

Бажаємо Сергію Григоровичу вдячних пацієнтів та подальшого професійного зростання.


Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
405 Переглядів
Вибрати мову сайту »