Тренування при надзвичайних ситуаціях

13 листопада, відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області фахівцями центру було проведено практичне тренування для працівників Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.

Майстром виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області Чижевським Д.Є. здійснювався методичний супровід підготовки та проведення спеціальних об’єктових тренувань за метою: «Дії органу управління та формувань цивільного захисту підприємства при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру».

До тренування залучалися: керівник тренування, викладацький склад, технічний персонал та працівники бібліотеки, які евакуйовуються.

В ході підготовки до проведення тренування увага зверталася на технічну готовність будівлі до укриття персоналу та відвідувачів, забезпечення основним обладнанням та майном, облікову документацію по утриманню захисної споруди тощо.

Під час тренування були відпрацьовані питання: перевірка реальності Інструкції, щодо дій персоналу при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій; перевірка готовності органу управління і формувань цивільного захисту до дії у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій; питання захисту працівників, евакуації при виникненні аварій, практичні дії у випадку пожежі і надання допомоги постраждалим; досягнення злагодженості дій органу управління, формувань цивільного захисту, персоналу, щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій; практичні дії персоналу при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій, використання засобів індивідуального захисту, проведення евакуаційних заходів.


Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
307 Переглядів
Вибрати мову сайту »