Дуель чоловіків та жінок

28 листопада в рамках проекту «З екрану в реальність» відбулося battle-show «Чоловіки проти жінок».

Організаторами заходу стали ГО ТІМО «Відкриті двері» та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва. Захід відбувся за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, ковзанки «Слайз» та нічного клубу «Вельвет».

В надзвичайній, позитивній атмосфері за перемогу боролися чоловіча команда з Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету та жіноча команда із Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. Боротьба виявилась запеклою та емоційною. Організатори для учасників підготували різнопланові конкурси: «Хто Я?», «Так чи ні», «Відгадай пісню», «Побудуй слово», «Вірю – не вірю» та ін. Дівчата були кращими в інтелектуальних конкурсах, а хлопці успішніше справлялися з конкурсами на швидкість. Дуже сподобався учасникам конкурс, коли дівчата та хлопці змушені були помінятися місцями. Команда сильної статі за 90 сек. мала нафарбувати нігті та дістати необхідний документ із файлу. Для дівчат фахівці Управління державної служби надзвичайних ситуацій підготували завдання: правильно одягти захисний костюм, при чому здійснити це вони повинні були всього за 32 сек.

Партнери заходу підготували призи і для вболівальників. Перед початком заходу кожен отримав номер. Протягом заходу за цими номерами проходив розіграш призів.

Прекрасний настрій глядачам подарувала учасниця школи східних танців «Шакті» Вікторія Пономаренко. За результатами усієї конкурсної програми перемогу здобула команда чоловіків, з чим ми їх і вітаємо. Призи від партнерів заходу – Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, ковзанки «Слайз» та нічного клубу «Вельвет» – отримали усі учасники змагань.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
394 Переглядів
Вибрати мову сайту »