«Поділися мрією»

12 грудня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва, до Дня благодійності, пройшла соціальна благодійна акція «Поділися мрією».

Допомога своєму ближньому в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Щороку 10 грудня в Україні відзначають День благодійності. Цей день є чудовою нагодою проявити безкорисливу допомогу тим, хто її потребує. Особливо важливо виховувати чуйність та доброту у підростаючого покоління.

З метою привернення уваги до людей, які мають проблеми зі здоров’ям, бібліотекарі провели майстер-класи з виготовлення символу Нового року «Песик – талісман» для учнів колегіуму (7-Б клас) та учнів «Спеціальної школи №1 – ДНЗ».

Завдяки участі в акції, учні шкіл міста більш детально дізналися про благодійництво та отримали можливість відчути себе благодійниками, оскільки створені ними іграшки напередодні Нового року будуть передані волонтеру Кіровоградського обласного відділення ВБО «ВМ ЛЖВ» для дітей із ВІЛ статусом.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
219 Переглядів
Вибрати мову сайту »