Нові надходження відділу СТТМ

Відділ сприяння технічній творчості молоді отримав кілька нових книг по рукоділлю. Книги розраховані як на починаючих майстринь, так і на профі у виготовленні подарунків власноруч. А це дуже доречно напередодні зимових свят. Адже, що може бути кращим за власноруч виготовлений подарунок?

Книга майстрині Віри Войтенко «Кумедні іграшки. Плетемо гачком» (Войтенко В. О. Кумедні іграшки. Плетемо гачком. –Х: Віват, 2015. – 64 с. – (Майстер-клас) запрошує Вас до світу плетеної іграшки. Авторка дає покрокові майстер-класи з виготовлення плетених іграшок, у т.ч. новорічного символу – цуценяти, поради у підборі інструментів та матеріалів.

Чотири книги Клавдії Моргунової» відкриють Вам секрети виготовлення:

«Фігурок тварин з резинок» (Моргунова К. П. Резинки. Фігурки тварин. – Донецьк: «Видавництво СКІФ» ТМ, 2017. – 64 с.: іл.) – це не лише гарні, а й практичні вироби, плести які буде цікаво всім – від малого до великого!

«Віночки з атласних стрічок» (Моргунова К. П. Віночки з атласних стрічок. – Донецьк: «Видавництво СКІФ» ТМ, 2017. – 64 с.: іл.) – найбільш вишуканою прикрасою за всіх часів для жінок вважався вінок, адже він доречний у будь-якій ситуації: весілля, бал, вечірка. У виданні майстриня пропонує створювати звичайні обручі для волосся з атласних стрічок.

«Обручі й інші прикраси з фоамірану» (Моргунова К. П. Обручі й інші прикраси з фоамірану. – Донецьк: «Видавництво СКІФ» ТМ, 2017. – 64 с.: іл.) – це не лише гарні, а й корисні прикраси, які допоможуть швидко створити зачіски жінкам, що викличуть замилування чоловіків!

«Дерева щастя. Топіарії» (Моргунова К. П. Дерева щастя. Топіарії. – Донецьк: «Видавництво СКІФ» ТМ, 2017. – 64 с.: іл.) органічно вписуються в будь-який інтер’єр та потребують мінімального догляду, а виглядають дуже урочисто і в якості подарунка, і як прикраса в побуті.

Найлегшим у роботі декупажу є «Прямий декупаж» (Третьякова М. В. Прямий декупаж. – Донецьк: «Видавництво СКІФ» ТМ, 2017. – 64 с.: іл.). Книга Марини Третьякової розповість про набір інструментів, які знадобляться для декорування предметів, про етапи декупажу косметички, обкладинки для блокнота, тарілки, вази для квітів. Отже, шановні користувачі, бажаємо Вам творчого настрою напередодні Нового 2018 року, а за ідеями запрошуємо до бібліотеки!

[object Object]
422 Переглядів
Вибрати мову сайту »