Здоров`я – найцінніше, що є у людини

З 12 до 16 лютого в школах міста проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Найбільше багатство – здоров`я». Бібліотека також долучилася до проведення заходів, присвячених популяризації здорового способу життя. Зокрема, у відділі популяризації книги було оформлено книжкову виставку «Бути здоровим – престижно».

Життя і здоров`я – найцінніше, що є у людини. Це дійсно так, адже це безцінний дар, отриманий кожним із нас від природи. Щоб розповісти молоді, як зберегти своє здоров`я, розширити їх знання про шкідливі звички, бібліотекарі відділу популяризації книги провели валеологічні ігри: для учнів ЗОШ № 14 – «Крок за кроком до здоров`я», для учнів Назарівської ЗОШ – «Бути здоровим просто».

Коли людина здорова, то вона весела, красива, сильна, витривала, смілива і може працювати, навчатись, робити те, що їй до душі. Бути здоровим допоможе дотримання режиму дня, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі та правильне харчування. Пагубний вплив на здоров`я мають шкідливі звички, яких краще уникати.

Під час заходу учасники, виконуючи вправу «Асоціація», називали, що для них значить бути здоровою людиною; продовжували вислови на тему «Здоровий спосіб життя»; брали участь у грі «Запитання – відповідь»; створювали листівку «Ні» шкідливим звичкам».

Разом дійшли до висновку, що наше здоров`я у наших руках і його слід берегти.

Під час чергового заняття «Збережи своє здоров`я», в рамках бібліо проекту Life safe (Подбай про свою безпеку), учні ЗОШ № 14 зустрілися з фахівцями служби порятунку, дізналися як надавати першу долікарську допомогу: пригадали види кровотеч та як надати першу допомогу при переломах, вивихах та інших непередбачуваних ситуаціях. На прикладі вчилися зупиняти артеріальну кровотечу.

Бібліотекарі провели із слухачами вправи «Запитання – відповідь», «Що для мене здоров`я?». Також до віртуального кошика школярі викинули погані звички, що заважають вести здоровий спосіб життя.

Наприкінці заходу рятувальники пригадали правила поведінки біля водоймищ зимою та роздали листівки «Будьте обережні на льоду!».


[object Object]
197 Переглядів