Здоров`я – найцінніше, що є у людини

З 12 до 16 лютого в школах міста проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Найбільше багатство – здоров`я». Бібліотека також долучилася до проведення заходів, присвячених популяризації здорового способу життя. Зокрема, у відділі популяризації книги було оформлено книжкову виставку «Бути здоровим – престижно».

Життя і здоров`я – найцінніше, що є у людини. Це дійсно так, адже це безцінний дар, отриманий кожним із нас від природи. Щоб розповісти молоді, як зберегти своє здоров`я, розширити їх знання про шкідливі звички, бібліотекарі відділу популяризації книги провели валеологічні ігри: для учнів ЗОШ № 14 – «Крок за кроком до здоров`я», для учнів Назарівської ЗОШ – «Бути здоровим просто».

Коли людина здорова, то вона весела, красива, сильна, витривала, смілива і може працювати, навчатись, робити те, що їй до душі. Бути здоровим допоможе дотримання режиму дня, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі та правильне харчування. Пагубний вплив на здоров`я мають шкідливі звички, яких краще уникати.

Під час заходу учасники, виконуючи вправу «Асоціація», називали, що для них значить бути здоровою людиною; продовжували вислови на тему «Здоровий спосіб життя»; брали участь у грі «Запитання – відповідь»; створювали листівку «Ні» шкідливим звичкам».

Разом дійшли до висновку, що наше здоров`я у наших руках і його слід берегти.

Під час чергового заняття «Збережи своє здоров`я», в рамках бібліо проекту Life safe (Подбай про свою безпеку), учні ЗОШ № 14 зустрілися з фахівцями служби порятунку, дізналися як надавати першу долікарську допомогу: пригадали види кровотеч та як надати першу допомогу при переломах, вивихах та інших непередбачуваних ситуаціях. На прикладі вчилися зупиняти артеріальну кровотечу.

Бібліотекарі провели із слухачами вправи «Запитання – відповідь», «Що для мене здоров`я?». Також до віртуального кошика школярі викинули погані звички, що заважають вести здоровий спосіб життя.

Наприкінці заходу рятувальники пригадали правила поведінки біля водоймищ зимою та роздали листівки «Будьте обережні на льоду!».


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
319 Переглядів
Вибрати мову сайту »