Еколог – захисник природи і суспільства

В рамках клубу «Профі» 23 березня відбулася зустріч-презентація з викладачами КЗ «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», які розповіли про професії екологічної сфери та як долучитися до благородної справи – охорони навколишнього середовища.

Заклад має славну історію, яка починається з вересня 1952 року. З 2001 року ОЦЕНТУМ очолює Поркуян Олег Вікторович. На даний час позашкільна освіта в закладі здійснюється за напрямами: еколого-природоохоронний, еколого-експериментальний, профорієнтаційний та реабілітаційно-оздоровчий.

В гості до клубівців завітали Людмила Танасійчук, заступник директора з навчально-виховної роботи, методисти Ніна Закутаєва і Тетяна Лоцман та почесний гість на зустрічі – Ольга Миколаївна Тимко, головний спеціаліст Управління освіти, науки, молоді та спорту.

Про сам заклад, напрямки роботи розповіла методист Тетяна Лоцман. А ще Тетяна Василівна провела з школярами цікаву вікторину та отримала від них ідеї по збереженню довкілля, які учасники засідання написали на паперових листочках, і прикріпили до макету дерева.

Під час засідання клубу школярі задавали безліч питань, адже не тільки екологи повинні захищати природу, а й кожен житель нашого міста, нашої планети. Були питання про те, як брати участь в екологічних конкурсах та вікторинах, що проводить заклад, як і де здобути професії екологічного напрямку.

Викладачі презентували виставку фотографій, які допомагають більш повно уявити роботу екоцентру. Адже добрі справи варті того, щоб залишитися у світлинах.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
525 Переглядів
Вибрати мову сайту »