Безпека понад усе

У відділі популяризації книги відбулася презентація робіт учасників обласних конкурсів на кращий літературний твір, скульптурний виріб, декоративне панно та аплікацію з природного матеріалу, які проходили в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації».

Фахівці Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області підвели підсумки конкурсів та нагородили переможців.

Для учасників було проведено бесіду-вікторину, під час якої вони згадали основні правила поведінки в різноманітних небезпечних ситуаціях та продемонстрували свої знання з даної теми.

Бібліотекарі ознайомили учнів із книжковою виставкою «Знати, щоб не зашкодити здоров`ю”, на якій представлені книги та статті з безпеки життєдіяльності.

Захід проходив у рамках бібліопроекту Life safe ( «Подбай про свою безпеку»).


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
447 Переглядів
Вибрати мову сайту »