Така дивовижна Україна

Історія України – це шлях до незалежності. Вона не переривалася з часів Великої Скіфії і, навіть у найпохмуріші часи колонізації українці зберегли власну державу у формах автономії, повстанської республіки чи війська-держави.

Українці – одна з найдавніших націй у світі, яка має багату і самобутню культуру. Народні традиції та звичаї завжди були духовною основою життя народу. Вони стали головним чинником відродження українства, нашої національної свідомості та людської гідності.

24 серпня – великий день для кожного із нас. Цей день символізує здійснення споконвічної мрії народу України – жити в самостійній незалежній державі. Саме цій великій події в історії нашої держави присвячена книжкова виставка «Така дивовижна Україна». На виставці представлені книги, які познайомлять користувачів з історією України, її державним устроєм, символікою, природними багатствами та культурою, даючи цілісне уявлення про Україну як незалежну демократичну державу.

Складається виставка з 3-х розділів:

– «Від Русі – до України (Історія незалежності)» – тут представлена література з історії нашої держави від найдавніших часів до сьогодення;

– «Душа народу в його традиціях (Багатство української культури)» – книги з цього розділу розкривають перед читачами величний і самобутній світ української духовності, розказують про нашу символіку, звичаї, традиції культурні та мистецькі надбання;

– «Мальовнича Україна (Краса української природи)» – в цьому розділі підібрані матеріали, які зачарують читача неймовірним багатством української природи, заберуть у подорож до високих гір, безкрайніх степів, замріяних пралісів, швидкоплинних річок, темних печер, розкішних палаців, нездоланних замків… Кожен зможе відкрити для себе нові місця, дізнатися про їхню історію, уявити їхнє майбутнє.

Отож, запрошуємо усіх до відділу абонементу переглянути книжкову виставку «Така дивовижна Україна», дізнатися більше про країну, розташовану у самісінькому центрі Європи, яка замиловує кожного своєю неповторною природою, співучою мовою, має багатовікову історію, а найголовніше – є нашою Батьківщиною.

[object Object]
308 Переглядів
Вибрати мову сайту »