Подих часу: книги про які забули

У відділі абонементу на книжкових полицях поряд з яскравими обкладинками сучасних книг, чекають на свого читача незаслужено забуті видання. У 80-90 роках цими книгами зачитувалися, за ними стояла черга, вони були на вершині популярності, а сьогодні у них майже немає читачів. Звісно, час минає, змінюються погляди, смаки та герої, але коли береш у руки саме ці книги, виникає почуття причетності до минулих часів, до того, що згадується з любов’ю та ностальгією.

Книжкова виставка «Подих часу: книги про які забули» створена з метою познайомити користувачів із незаслужено забутими книгами.

Виставка складається з трьох розділів. В першому розділі «Втрачені на полицях» знаходяться видання, які ніколи не гортала рука читача, ці книги про життя, про долі, про відносини, найчастіше російських та зарубіжних авторів.

«Забуті детективи та фантастичні романи» – таку назву має другий розділ, де бажаючі зможуть знайти детективи Агати Крісті, гостросюжетні романи братів Вайнерів, фантастичні твори Олександра Бєляєва, незвичайні пригоди Володимира Обручева.

Чарівний, казковий світ кохання, щастя та несподіваних розчарувань містить останній розділ «Знайдено романи про кохання», тут і Маргарет Мітчелл «Знесені вітром», і Анн та Серж Голон «Анжеліка», і Анатолій Калінін «Циган», і В’ячеслав Шишков «Угрюм-ріка» та багато інших.

Виставка сподобалась користувачам відділу абонементу, тож вже незабаром чекайте на її оновлення.

Заходьте до нашої бібліотеки, знаходьте книги, які чекають саме на Вас, знайомтеся з творчістю письменників, які заслуговують на увагу. Удачі в пошуку!

 

[object Object]
319 Переглядів
Вибрати мову сайту »