Незламність духу в творчості

«Незламність духу в творчості» – саме таку назву має цикл заходів, присвячених творчості людей з обмеженими можливостями та особливими потребами.

Загальновідомо, що всі діти талановиті, але діти-інваліди або діти з особливими потребами, як коректно їх називають, ‒ талановиті особливо. В цьому можна переконатись, відвідавши виставку робіт учнів НВО «Спеціальної ЗОШ №1», що відкрита до перегляду з 25 лютого у відділі сприяння технічній творчості молоді.

Здається метелик, вирізаний з дерева, от-от полетить… А скільки ж зусиль потрібно було докласти непосидючому хворому хлопчику, щоб його зробити! А як вчитель зміг навчити таку дитину, залишається загадкою, дивом. Вчителі НВО «Спеціальної ЗОШ №1» кожного дня здійснюють подвиг і не помічають цього.

Кульбабки на картині, зробленій з ниток, клаптиків тканини, намистинок, переносять тебе на казковий зелений весняний луг. А шматочок торта з паперу та піцу з тканини так і хочеться з’їсти.

Характерною особливістю всіх робіт членів гуртка під керівництвом Хлопецької О.В. є позитив, який вони випромінюють, як і діти, що їх створили.

Мета виставки: показати, що якщо людина обмежена в чомусь одному, вона має талант в іншому. Я думаю, що ці люди створені Богом як приклад нам – здоровим. Ми, маючи руки, ноги, розумну голову, не повинні розтрачувати життя даремно, а прагнути створити щось гарне, корисне і зробити світ кращим.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
0
[object Object]
248 Переглядів