Україна – єдина країна

Ми народилися й живемо на чудовій, багатій землі – славній Україні, – країні, яка розташована у самому центрі Європи, яка зачаровує кожного своєю неповторною природою, співучою мовою і мелодійними піснями та має багатовікову історію, а головне славиться працьовитими та чуйними людьми. Ми, українці – єдиний народ, хоч і говоримо різними мовами, ми любимо свою Батьківщину і хочемо, щоб і наші нащадки в майбутньому пишалися нашою Україною.

Нині наша держава переживає найтяжчі з моменту проголошення незалежності часи. І хоч між українцями складалися різні відносини, політичні і економічні протистояння, та все ж ми з ними впоралися та відстояли на Майдані право жити в демократичній країні.

Але, у цей складний для нас час як ніколи стоїть питання єдності всього українського народу.

У відділі абонементу новий 2015-й рік розпочався відкриттям постійно діючої книжкової виставки «Україна – єдина країна», на якій представлені книги про славетну історію, унікальну й неповторну культуру нашого краю, видатних історичних діячів, письменників і поетів, режисерів і художників, що прославили нашу державу у віршах та прозі, піснях та художніх полотнах. Ви зможете познайомитися з найцікавішими місцинами нашої країни, з її тваринним і рослинним світами, заповідниками і парками, горами та озерами, з нашим славетним минулим, звичаями та обрядами, віруваннями й споконвічними уподобаннями українців.

Після перегляду книжкової виставки ваші серця переповняться духом патріотизму і любові до своєї землі.

[object Object]
178 Переглядів