“Подорож вулицями старого міста” // Вечірня газета. – 2018. – 25 травня. – С. 12

“Подорож вулицями старого міста”

Уперше у Кропивницькому – пішохідний квест для школярів

Сьогодні о 13.00 стартує перший пішохідний пізнавальний розважально-просвітницький квест для школярів на знання архітектурної спадщини Кропивницького “Подорож вулицями старого міста”.

За інформацією керівника управління містобудування та архітектури Вадима Мездріна, місцем проведення квесту обрано пішохідну частину вулиці Дворцової. Мета заходу – ознайомлення школярів з пам’ятками культурної спадщини історичного центру міста та однією з найстаріших вулиць – Дворцовою, на якій зосереджено велику кількість історичних будівель та знакових місць.

– Нещодавно в управлінні створено відділ з охорони культурної спадщини, затверджено програму паспортизації об’єктів містобудування. Коли ми розпочали цю роботу, нас здивувало, що багато кропивничан нічого не знає про місцеві пам’ятки архітектури, – зазначив Вадим Мездрін. – Саме тому виникла ідея популяризації пам’яток архітектури, а розпочати вирішили саме зі школярів.

У переддень проведення квесту в міській раді відбулася зустріч його учасників, на якій дітям роздали підбірки світлин та історичних довідок про вулиці й об’єкти, де відбуватиметься гра.

– Стартує квест з бібліотеки для юнацтва ім. Євгена Маланюка, де працівники бібліотеки проведуть коротку оглядову екскурсію будівлею, яка є також цікавою пам’яткою архітектури, – повідомила начальник відділу з охорони культурної спадщини Надія Лісняк. – Ведучі квесту поділять його учасників на дві команди, роздадуть завдання. Далі гравці вийдуть на Дворцову і почнуть виконувати ці завдання, орієнтуючись на підказки.

За словами Надії Лісняк, для проходження квесту учасники мають відповідати на певні запитання та проявити уважність, кмітливість, продемонструвати вміння орієнтуватись на місцевості за мапами та інформацією, що вони отримали з історичних довідок. Підсумки квесту підбиватимуть на Театральній площі, підрахувавши набрані командами бали.

[object Object]
332 Переглядів
Вибрати мову сайту »