Вечір низьких частот // Наше місто. – 2018. – 22 лютого. – С. 4

ВЕЧІР НИЗЬКИХ ЧАСТОТ

Яскраве світло софітів, дим, потужний звук. Захоплені глядачі танцюють та співають разом з виконавцями. Саме так пройшов «Вечір низьких частот» в обласній юнацькій бібліотеці імені Маланюка. Спільний концерт молодого амбітного гурту «Chasing rainbows» («Гонитва за веселкою») та талановитого Колі Папуші вразив усіх присутніх.

Надзвичайна магічна атмосфера запанувала в залі книгозбірні вже з першого звуку. Відкривав концерт гурт «Chasing rainbows». Це – перший публічний виступ гурту, хоча хлопці грають разом більше двох років. Ігор, Олег та Олександр самі пишуть тексти та музику. Увесь виступ гурту пройшов на одному диханні від першої до останньої пісні.

Коля Папуша продовжив запалювати публіку. Микола – музикант, автор та виконавець, з дитинства закоханий у музику. Він має своїх шанувальників та власний музичний стиль. В рамках концерту Коля виконував як авторські пісні, так і каверверсії відомих хітів. Пісні «Я піду в далекі гори» та «Червона рута» в авторському аранжуванні зал співав разом з виконавцем. А під час виконання останньої авторської пісні «Танець в Парижі» глядачі влаштували справжню дискотеку – танцювали на місцях та разом з Миколою. Потім попросили виконати цю пісню ще раз – на біс.

Такого надзвичайного концерту давно не було в нашій бібліотеці! Хочеться подякувати молодим талановитим виконавцям за те, що вони розвивають якісну музику в нашому місті. А ще хочеться звернутися до нашої молоді. Підтримуйте своїх однолітків у прагненні до самореалізації на концертах та в соцмережах. Колектив бібліотеки від щирого серця бажає виконавцям шаленої популярності та успіху!

[object Object]
391 Переглядів
Вибрати мову сайту »