День Європи

Не перший рік поспіль Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка приєднується до загальноміського святкування Дня Європи в Україні. В 2018 році це свято припало на 19 травня. Урочистості розпочалися на площі Героїв Майдану, де учасники заходу виконали державний гімн та гімн Європейського Союзу. Опісля пройшли ходою до Ковалівського парку.

У парку було облаштоване Європейське містечко. Тут можна було ознайомитися із культурою та традиціями країн Європи, спробувати національні страви, взяти участь в арт-майстернях, конкурсах, квестах.

Крім того, присутнім запропонували переглянути концерт за участю вихованців обласного центру дитячої та юнацької творчості та представників національних діаспор області.

Працівниками бібліотеки була оформлена книжкова виставка «Дізнайся про Європу більше» та проведено майстер-клас з арт-розпису.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
474 Переглядів
Вибрати мову сайту »