Молодь – за вами майбутнє!

Вже традиційно, напередодні Дня молоді, Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка, разом з партнерами, організували справжнє свято для молоді міста – вуличну акцію «М-фактор». Ця акція стала початком та генеральною репетицією свята, що відзначатимуть вже цієї неділі всі молоді люди України.А цього вечора свій запал, енергію і таланти показала молодь нашого міста.

Завдяки постійним партнерам свята було організовано різноманітні локації. Серед них: –

– майданчики спілкування і безпеки від Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель» та відділу зав`язків з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області; –

– локація здоров`я та інтерактивна профілактична програма від Благодійного фонду «Повернення до життя»; –

– фотозона та майданчик спілкування від Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, де кожен бажаючий міг пройти опитування та отримати заохочуваний приз.

Жодна вулична акція нашої книгозбірні не проходить без спортивної локації. Ця акція також не стала виключенням. Адже Кіровоградський обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» влаштував в рамках заходу змагання з дартцу, фрізбі та настільного хоккею. А переможці змагань отримали почесні медалі та грамоти.

Ну і звичайно майстер-класи, які кожного разу привертають увагу великої кількості гостей акції. Тут кожен бажаючий міг намалювати усе, що заманеться на будь-якій частині свого тіла. А для любителів солодощів був представлений майстер-клас з солодкої флористики, де створювалися «справжні» квіти з цукерок.

Головною окрасою нашого гостьового майданчика стали молоді та талановиті виконавці та танцюристи Кропивницького. Дякуємо вихованцям студії східних танців «Шакті» за пристрасні та запальні східні мотиви. А Юлія Гаваза, дует “Only soul”( ГО «Молот»), Коля Папуша та Алла Окунєва додали присмак романтики та гарного настрою гостям свята.

Щиро вдячні усім, хто долучився до цьогорічної вуличної акції! А молоді нашого ми бажаємо успіхів, натхнення, здійснення мрій та гарного святкування Дня молоді вже цієї неділі.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
292 Переглядів
Вибрати мову сайту »