Книги, про які ти повинен знати

На книжковій виставці «Книги, про які ти повинен знати», підготовленій працівниками відділу мистецтв (у рамках літньої читальної зали «Книга під сонцем»), представлено нові видання, що надійшли до відділу останнім часом.

У книзі Р. Горака «Журавлі відлетілі…» розповідається про українську співачку американського походження Квітку Цісик, яка своїм голосом лікувала всіх зболених і стужених за втраченою Батьківщиною. Тих, хто відлетів журавлиним ключем на чужину і вже не зміг повернутись, і тих, хто залишився вдома…

Ця книга розповідає історію Квітчиної родини і є заповітом любові до музики, любові до сім’ї, любові до країни.

Про видатного українського актора, лауреата багатьох премій йдеться в книзі М. Загребельного «Богдан Ступка». Актора вважають феноменом, який народжується раз на століття, на що Богдан Сильвестрович відповідав: «Я – український актор! Я собі працюю, а люди називають те феноменом. Треба працювати і чесно ставитися до роботи. Вийти на сцену і зіграти найкраще за всіх…».

«Прості речі» (автори Т. Терен, А. Липківська) – книга-інтерв’ю буде цікава всім, хто захоплюється творчістю акторки Ади Роговцевої та стежить за подіями у світі театру й кіно. В книзі перед нами постає не лише жива легенда українського театру й кіно, а й гранично щира жінка, якій випав нелегкий життєвий шлях.

У книгах «Моя дорога птаха» і «Група Скрябін та друзі по сцені» зібрано світлі спогади мами Андрія Кузьменка – Ольги Михайлівни та друзів по сцені про створення групи «Скрябін» і творчий шлях Кузьми-сина, Кузьми-друга, Кузьми-музиканта, який за життя став культовим музикантом, а тексти його пісень нині цитують і називають пророчими.

Loading image... Loading image...
[object Object]
352 Переглядів
Вибрати мову сайту »