Харченко О. Якщо ви маєте якийсь дар // Молодіжне перехрестя.-2008.-11 грудня.- с.3

Не секрет, що люди, яких доля обдарувала талантом, але не обтяжила великими статками, рідко з легкістю сягають вершин успіху. Проте, на щастя, завжди є небайдужі, які допомагають талановитим долати шлях до визнання. У Кіровограді одним із таких закладів стала обласна бібліотека для юнацтва ім.Бойченка.

Відділ мистецтв бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка постійно опікується молоддю, яка має творчі здібності й мистецький хист. Частіше всього таланти знаходяться з-поміж читачів бібліотеки.

Зокрема, цього року тут відбувся виступ Ілони Шульги, виконавиці естрадних пісень. Відсутність музичної освіти не заважає дівчині писати власні пісні.

Виявив своє обдарування й Олег Яровий — гітарист, який виконує і чужі, і власні твори, переважно в стилі рок.

Постійна діяльність мистецького відділу — показ мистецтва «в натурі», тобто організація виставок робіт юних художників. Тут виставляються студенти мистецького факультету педуніверситету та факультету дизайну КІРУЕ. А зараз відвідувачі зможуть оцінити хист і фантазію Катерини Оганесян — художниці-початківця, що студіює дизайн у КІРУЕ.

Також показати себе можуть і молодші митці, як це зробили учні Кіровоградського обласного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв).

Тож якщо відчуваєте в собі той якийсь дар, звертайтесь до бібліотеки — тут ви можете знайти своїх перших поціновувачів.

[object Object]
465 Переглядів
Вибрати мову сайту »