Твердоступ Р. Плекаймо духовність! //Молодіжне перехрестя.-2008.-13 листопада.-С.9

Плекаймо духовність!

Термін «духовність» кожен розуміє по-своєму. Для одних – це багатий внутрішіній світ, вихованість, доброта, для інших – інтелект, висока моральність. Очевидно, духовність – це синтез понять. Основними завданнями обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка є формування у молоді високих моральних якостей.

Так, клуб «Ліра» – це залучення молоді до плекання українського слова. Відродженням традицій предків займається клуб «Дивосвіт». Засідання клубу з військово-патріотичного виховання молоді «Доблесть», лекторію з правових знань «Молодь і право» спонукають молоду людину задуматися саме над цими питаннями.

А завітавши на літературно-мистецьке свято «І квіти шлють солодкий аромат…» у відділ популяризації книги та організації дозвілля молоді, переконуєшся, що прекрасне поряд з нами. Його потрібно просто зуміти побачити й відчути.

Організатори намагалися розкрити значення та символіку квітів у легендах і переказах українського народу, значення квітів у ландшафтному дизайні, в живописі, українській вишивці.

Із робіт учнів гімназії ім. Шевченка, які займаються в центрі дитячої творчості «Контакт», організовано виставку «Квіти – очі землі». На виставці були представлені вироби із тіста, малюнки, витинанки.

Тепер знає багато нового про квіти Раїса Твердоступ.

[object Object]
267 Переглядів
Вибрати мову сайту »