Шкабой В. Читаємо на Інгліш!.- Молодіжне перехрестя.-2008.- 27 листопада.-с.11

Читаємо на Інгліш!

Аби краще вивчити іноземну мову, треба мати мовну практику. Ідеальний варіант – спілкування з носіями певної мови. Читання книжок мовою оригінала теж входить до практикуму. А от чи легко а нашому місті знайти книжки, наприклад, англійською? Тепер такий пошук стане легше, адже осередків англомовної літератури стало більше.

В обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка і раніше були книжки англійською. Але вони були розкидані по різних відділах. А 19 листопада відбулася передача книжок від Посольства США в Україні. До бібліотеки завітали Андре МакГлінчі аташе з питань бібліотек посольства США в Україні, Валентина Пашкова, директор центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні, президент Української бібліотечної асоціації, а також кіровоградські бібліотекарі, студенти і старшокласники. Бібліотека отримала від Посольства США 129 примірників книжок на загальну суму більше тисячі доларів. Це довідкові видання про Сполучені Штати: енциклопедії, словники, біографічні матеріали тощо. Тим, хто вивчає англійську мову і хоче збагатити свої знання про Америку, ця література стане в нагоді, адже дуже важливо знайомитися саме з першоджерелами. Нові надходження знаходяться поки у відділі періодики. А бібліотекарі тепер подумують над відкриттям відділу іноземних мов.

Приємно відзначити, що серед 18 тисяч українських бібліотек Посольством США було обрано лише 30, до цього числа потрапили і наші бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка та Світловодська центральна міська бібліотека.

[object Object]
288 Переглядів
Вибрати мову сайту »