Екологія – очима юних : круглий стіл.- Кіровоградська правда.-2009.-15 грудня

Екологія – очима юних

У приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М. Бойченка відбулося засідання круглого столу на тему: «Екологічні проблеми міста Кіровограда» за участю учнів старших класів шкіл міста Кіровограда, громадських організацій екологічного спрямування та представників органів місцевого самоврядування, місцевої виконавчої влади.
Учні шкіл розповіли про екологічні проблеми, які турбують їх найбільше: забруднення атмосферного повітря викидами від підприємств та автотранспорту, утворення несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів, знищення зелених насаджень, забруднення річок та ін. Також школярі прочитали власні вірші, присвячені красі природи рідної Кіровоградщини, розповіли про свою участь у екологічних акціях.
У свою чергу, представники державної екологічної інспекції в області, державного управління охорони навколишнього природного середовища в області, обласного управління лісового та мисливського господарства, а також спецінспекції міськвиконкому розповіли про свої повноваження, діяльність, яку проводить кожний державний орган для збереження довкілля та відповіли на запитання. Учасники круглого столу відзначили зацікавленість та небайдужість молоді до екологічних проблем міста.

[object Object]
337 Переглядів
Вибрати мову сайту »