Рєзник Т. Молодь за чисте повітря і майбутнє без екологічних проблем // Екологічний вісник -2009.- 5 листопада .-с.2

Молодь за чисте повітря і майбутнє без екологічних проблем

Нещодавно громадською організацією ТІМО «Відкриті двері» спільно з ОЮБ ім. 0. Бойченка за сприяння фонду їм. Стефана Баторія було проведено фотоконкурс «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді».
Метою цього заходу було привернення уваги молоді та громадськості до конкретних екологічних проблем м. Кіровограда. Учні шкіл міста охоче відгукнулися на пропозицію взяти участь в акції. Фотоконкурс проходив у популярному нині молодіжному форматі «снеп-шот» або інакше кажучи фотокрос, що давало можливість молоді проявити свою креативність та оригінальність в розкритті болючої нині проблеми екології.
УЧАСНИКИ конкурсу мали висвітлити екологічні проблеми в наступних категоріях: вогонь, вода, земля та повітря. Як показали роботи, проблем у Кіровограді більш ніж достатньо. Деякі учасники настільки захопились, що подали на розгляд журі декілька робіт, які ілюструють забруднення міста в різних його районах. До складу журі увійшли фахівці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та спеціаліст державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області 0. Роменька.
Особливою умовою конкурсу була адресність робіт. Кожен учасник мав зазначити, де саме були зроблені його фотознімки. Хтось їхав шукати забруднення на Завадівці, Великій Балці, в Соколівці, а хтось знаходив їх в самому центрі міста, гам, де їх може побачити кожен.
Загалом участь у конкурсі взяли близько 50 школярів міста, які надали близько 100 своїх робіт на розгляд журі. Нині відомі іереможці конкурсу. Ними стали:
У номінації «Вода» – учениця ЗОШ №25 Чубченко Аліна, з роботою «Джерело святої Марії», що знаходиться в районі вулиці Полтавської.
У номінації «Вогонь» – перемогла Зеленько Юлія, учениця ЗОШ № 33. її робота «Жива боротьба» була зроблена в районі вулиці Арнаутово.
У номінації «Повітря» – переміг Влад Олійник, учень ЗОШ № 25, який показав їабруднення центру міста.
У номінації «Земля» – перемогла команда учнів ЗОШ № 25 у складі Сергія Мізюка, Михайла Орлика, Андрія Козира та Ігоря Дігусара з роботою «Якою дорогою ти підеш?».
З найкращих робіт фотоконкурсу «Екологія міста в полі зору молоді» організовано пересувну фотовиставку, яка з 26 жовтня експонується в кінотеатрі «Зоряний». При фотовиставці діє скринька пропозицій, в якій усі бажаючі можуть залишити свої коментарі до робіт або пропозиції щодо подолання конкретних екологічних проблем, про які розповідає фотовиставка. Тож закликаємо всіх не бути байдужими та залишити свою думку стосовно вирішення екологічних проблем нашого міста
ТІМО «Відкриті двері» Т. РЄЗНІК.

[object Object]
825 Переглядів
Вибрати мову сайту »