Діордієва Т. 30, яким пощастило // Кіровоградська правда.-21 листопада.-с.2

19 листопада посольство США в Україні передало книги для дітей та юнацтва обласній бібліотеці ім.О.М.Бойченка. Свідками цієї події стали чимало гостей бібліотеки: представники кіровоградських ЗМІ, студенти та викладачі гуманітарно-педагогічного факультету педагогічної академії, школярі, бібліотекарі та всі, хто не байдужий до вивчення англійської мови. Для них це було справжнє свято.

Серед вісімнадцяти тисяч бібліотек України посольство США вибрало лише тридцять, яким пощастить отримати книги, що читають самі американці. На щастя, до цієї тридцятки потрапила й бібліотека для юнацтва ім.О.Бойченка. їй було подаровано сімдесят дві книги видавництва «Scholastik», яке с на сьогоднішній день одним із найкращих у світі. Тепер вісімнадцять тисяч молоді (саме стільки налічує читачів бібліотека) мають можливість вивчати англійську мову з автентичних джерел. Передали дарунок кіровоградцям Андре МакГлінчї, аташе з питань бібліотек посольства США в Україні, та В.Пашкова, директор Центру інформаційних ресурсів по¬сольства США в Україні, президент Української бібліотечної асоціації. Вони нагадали, що це є ще одним кроком із боку їхньої батьківщини для кращого взаєморозуміння з Україною й ще одна справа для зміни світу на краще, бо саме цю функцію виконує книга.

Зважаючи, що Україна стрімко прямує до світової спільноти, 0.А.Баранова, доцент кафед¬ри англійської філології та зарубіжної літератури педагогічної академії, ствердила, що у цій важ¬ливій справі Інтернет нам не допоможе. Він ніколи не замінить друкованої книги, яку можна кілька разів перечитати, подивитись ілюстрації, не сумніваючись у правдивості, та не переживати, чи знайдете на тому ж сайті ту саму інформацію. Книга незмінна, вона вічна у вас на полиці..

Розуміючи можливості сучасної молоді, колишнє покоління може щиро йому позаздрити. Адже такого вільного доступу до інформації, який є в нинішніх юнаків і дівчат, у них не було.

[object Object]
291 Переглядів
Вибрати мову сайту »