Україна – країна європейських цінностей.

24 серпня 2018 року українці святкуватимуть 27-му річницю незалежності. З цієї нагоди працівники відділу абонементу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка підготували книжкову виставку «Україна –країна європейських цінностей».

Перший розділ виставка має назву «Подих сивої давнини». Тут представлена література з історії України про основні етапи формування й розвитку української державності від найдавніших часів до сьогодення.

Назва наступного розділу «Історичні постаті» ознайомить користувачів бібліотеки з серією книг «Знамениті українці». У книжках містяться короткі життєписи найбільш відомих наших земляків, що добилися видатних успіхів у різних сферах діяльності людини. Це і безстрашні полководці, громадські діячі, відомі письменники, режисери та науковці. Читач дізнається не тільки про основні етапи їхньої творчої біографії, але й про особливості характеру, звичаї, захоплення і особисте життя.

Про традиції, культуру, пам’ятки архітектури, визначні місця, символи українства розповість розділ « Живи, міцній та квітни, державо».

Заключний розділ виставки «Історія України в художній літературі» включає в себе різноманітні історичні повісті, романи, поеми та п’єси. Художня література завжди виступала своєрідним віддзеркаленням певного періоду часу чи епохи.

То ж завітайте до бібліотеки, ознайомтесь з літературою. Чекаємо на Вас!

Виставку можна переглянути до 1 вересня 2018 року.


 

[object Object]
770 Переглядів
Вибрати мову сайту »