День краєзнавства

Напередодні святкування 264-ї річниці з дня заснування рідного міста в нашій бібліотеці відбувся традиційний День краєзнавства «Ти в серці вічна і єдина, моя мала й велика Батьківщино».

Відвідувачі бібліотеки мали змогу переглянути книжкові виставки: «Миті історії мого краю», «Поетичні краєвиди рідного краю», здійснити відеомандрівки вулицями міста, поспілкуватися з однолітками.

Студенти КПЛСП, гортаючи сторінки мультимедійного журналу «Знай свій край», познайомилися з основними етапами становлення та розвитку степового краю, історією заснування окремих районів міста, символікою, театральним минулим і спортивним сьогоденням. Перенеслися до природних заповідних куточків: «Веселих Боковеньок», Онуфріївського парку, Монастирища, здійснили прогулянку біля озера Берестувате або Чорне озеро, що також є унікальним в природному ландшафті степової Кіровоградщини.

Учні школи № 7 здійснили віртуальну мандрівку «Вулиці Кропивницького: Петрівська-Шевченка» і дізналися про архітектуру, пам’ятники і меморіальні дошки на вулиці Шевченка, видатних людей, які навчалися в чоловічій гімназії та як будувалася жіноча гімназія під керівництвом тогочасного міського архітектора Олександра Лишневського.

Студенти КІК ЦНТУ під час слайд-бесіди «Подорож у часі: архітектура старого міста» дізналися про старовинні будівлі Єлисаветграда-Кропивницького та про архітекторів, які жили й працювали в нашому місті. На щастя, багато споруд збереглося до нашого часу та стали візитівкою сучасного Кропивницького.

IMG_5235
IMG_5213
IMG_5254
IMG_5218
0
156 Переглядів